Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týrání psů - zápasy

1. 12. 2007

ObrazekPitbul je považován za nejagresivnějšího psa.

Ale není.

Nejagresinvnější jsou jezevčíci.

Proč teda všichni považují za zabijáky pitbuly???

To je jednoduché, lidi chtějí, aby to byli pitbulové.

pořádají psí zápasy!!! Ale ne jenom s pitbuly.

Psům nedají najíst, aby byli ještě agresivnější.

Bijí je, aby byli ještě agresivnější.

A vyhráli PSÍ ZÁPAS A "PÁNÍČCI" MĚLI PENÍZE!!!

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zábava važně ne!!!

(Natalie jiráková, 24. 10. 2016 16:13)

Nesnáším tyráni psů

omyl

(kynolog, 21. 1. 2009 18:16)

Pitbul není považován za nejagresivnějšího psa. Je potřeba vědět, že žádné plemeno se nedá považovat za nejagresivnější. Považujete za nejagresivnější jezevčíky, protože to uveřejnil bulvární plátek Blesk. Co se týče pitbulů a jim podobných plemen. Tato plemena používají pro zápasy, protože k nim byla v podstatě vyšlechtěna. Tato plemena jsou nebezpečná v tom, že mají téměř nejsilnější stisk ze všech ostatních plemen, obrovskou fyzickou výdrž, ale hlavně velice nízký práh bolesti. Také se u nich velmi často objevují jakési zkraty, kdy jindy milující kamarád rodiny napadně v celku bezdůvodně člena této rodiny, tedy člena své smečky. Chci zde upozornit, že chovat bojová plemena není jednoduché. Tato plemena patří do ruky zkušeným chovatelům.

Re: omyl

(miška, 14. 12. 2010 22:33)

no jako kynolog bys moh vědět, že pojem "bojová plemena" je nesmysl, žádné plemeno nepatří mezi bojová, to je jen něco, co si vymysleli novináři...

Re: Re: omyl

(-----, 1. 9. 2012 16:41)

To není pravda! opravdu se jim říka bojová plemena, jelikož jsou vysoce agresivní. A jak ty odůvodníš svou hypotézu?

Re: omyl

(ampit, 10. 2. 2013 9:59)

Velice nízký práh bolesti? To si děláte legraci. To jako na počítači posunete v grafu lajnu a je to? Mám doma pitbula a mohu říct, že je to silný pes, hodně vydrží, ale o sníženém prahu bolesti nemůže být řeč. To nechce jen číst mediálně atraktivní články, ale také nějakou praxi, aby člověk věděl o čem mluví a nezvracel tu takové pitomosti

nechci být člověkem !!!

(nine.c, 4. 7. 2009 12:31)

poslala bych tam namísto těch psů jejich pány !!! nedala bych jim najíst a bila bych je, aby byli ještě agresivnější !!! a potom bych se jim ještě smála, když "chcípnou" !!! je tohle snad normální ??? to snad ani není možný !!! a to se chceme nazývat pány tvorstva, když jsme schopní dělat prásárny, kterých nejsou ani zvířata schopná ??? opravdu se stydím za to, že patřím do téhle rasy !!! protože jen člověk je schopen dopustit se takovýchot zvěrstev !!! jsme vyspělí, to možná, používáme nejmodernější technologie, ale dokud se bytˇ jen jediný člověk bude bavit tímto způsobem, tak zvířatům jako takovým nesaháme ani po kotníky !!!

Re: nechci být člověkem !!!

(Karolína, 27. 4. 2012 10:48)

No, ale podle toho jak týrají, PITBUL pil na toto šlechtěný, jako nepochopím, jak jím nedají najest, pouští je proti silnějšímu nebo slabšímu psovi, to jak fakt odsuzuji, ale to, že jsou dva psi proti sobě, mají stejnou váhu, jsou tam pravidla,... tak to není týrání zvířat, ten pitbul to má v sobě prostě a tím, že je to zakázané se to plemeno ničí, jako třeba pudl, dřív byl lovec a co je teď? Myslím si, že když to dělají normální lidé, kteří v tom mají pravidla, hned toho psa ošetřují a věnujou se mu, nikdo toho psa nenutí když nechce, TAK LASKAVĚ NEODSUZUJTE VŠECHNY! Jako nejhorší je když pitbula pustí třeba na jezevčíka a dělají si stoho srandy, DOSPĚLA JSEM K NÁZORU, ŽE MLADÝM KLŮKŮM DO RUK PITBULI NEPATŘÍ!

O-o

(hugo, 6. 8. 2011 21:42)

v téhle době už každému člověku de jen o peníze takže toto a ještě horší věci jsou běžné

můj názor

(Týna, 1. 6. 2011 17:37)

Bože kriste! Chudáčci pejsci!!! Všem lidem co takhle týrají zvířata bych dala doživotí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to staci

(neznama , 16. 5. 2011 11:30)

to je humus uz som videla vela no toto nielen ze ti psi za nic nemozu no ich panovia to nerobia len raz ked pes umrie pokracuje z dalsim

sprava

(fanda, 23. 3. 2011 19:56)

ten kdo týrá zvířata by mu měli udelat to stejný§!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TÝRÁNÍ

(hana, 23. 3. 2011 19:19)

ten kdo takle týrá zvířata je svině

mám skušenost zmrdi

(Gore, 2. 12. 2010 10:55)

hele vy kreténi kteří tohle dělají ..jaký by bylo vák ked by tě ty čuráku vzala po držce a tahala s tebou další 2 metry a prokousávala ti obličej ? mam doma staforda s pitbulem když mu byli 4 roky ukradli mi ho a použili ho právě na teto zápasy jeden sem vydela na vlastní oči muj pes měl protrhlé celé stehno ,pustili na něj argentýnskou dogu která byla asi tak 2* větší než byl muj pes ..dnes mam Diega doma to je ten muj pes a nevidí nemuže chodit a má osumkrát sešitou hubu a to kuli tadytěm čurakum jako ste vy !! kurva co s toho máte vám de fakt len o ty prachy zmrdi prokopala bych vás až k vnitřnostem !!!už si někedy vyděl jak ze psa leze střevo ? já jo jelikož ddělám na veterině !! těch bojovích psu co mi tam prošlo pod rukama a jak vyzerali !!!!! kolikrát som plakala jak to někdo može urobit svím miláčkum !!!! aby ste chcípli !

Týrání psů

(Tereza Hartmanová, 24. 9. 2010 21:21)

to sou pekny svine kteří týrají psi velky zasraný svině co si osobe mysli blbcikoupi si psa nebo vezmou a budou je tyrat to teda nn.

čuraci zasmraděmý

(Barča, 8. 3. 2010 16:43)

Až chcípnete tak vás bůch potreszá přesně tak jak to děláte ted vy zmrdi

Zmrde

(Kristina, 18. 12. 2009 19:54)

ty zmrde zasranej,skurveni no vyjebana cty to mas v ty hlave viprcany,ses normalni?ses idiot kdy by to delal nekdo tobe ty zmrde , ty ses totalni kokot,aby sy zato chcipnul !!!!ses totalni kokot,nejsi normalni ty idiote zasranej , chcipni !!!!!!!!

Debilové

(Káta, 18. 12. 2009 19:44)

Mám doma 2 pitbulky,vicvičený abymy hlídaly mimčo.a v životě by nikomu neublížily,kokoti skus te je začínat utrácet a rpzkopu vás,vy se totálně demintní , děláte to znich vy,nejste v porádku.akorát je ničíte vy buzeranti !!! já bych vás zato vykastrovala,nejste normalni!!!zato budete trpet idioti!!!!! PITBULL JE TEN NEJ PES , a ne zabijak .ste vypatlaný kdys jim ublizuje te KDO MILUJE PITBULY PÍSNETE MY NA EIMAL: Syndinka.000@seznam.cz

takze za 1.

(natka koudelkova, 24. 9. 2009 18:04)

TAKZE ja mam doma pitbulla a menuje se barny a pitbullove vas nepokousaji k smrti ale umazli k smrti novinari debilove psali ze se budou v roce 2012 pitbulove utracet za to ze sou tag agresivni jestli sem jeste nekdo napise ze sou pitbulli zapasy v pohode tak mu zablokuju pocitac a rozbiu mu hubu!!!!!!!!!!!varovani pro vsechny zle.

achhh

(mimi šaša, 28. 8. 2009 22:22)

co mě rozplče????
bolest a utrpeni nevinych tvoru.
za co bych zabila????
kdyby někdo umyslne zabil svoje zviře.
jak někdo muže udělat něco takoveho jako je tyrat zviřata.?...??....??....??
myslim že by měl byt trest za tyraní zviřat tak přisný že by se kdokoli bal něco udělat svemu mazličkovi ................
ale všichni lide co tyraji zviřata by si měli uvědomit že žiji jen pro ně...............
třeba muj pes se ode mně nehne ani na krok a když vidi že někam jdu už nese voditko a vrti ocaskem a to ho mam tepro od vanoc už měl za sebou několik rodin a tak se bal že strati i mě (jedineho člověka ktereho ma a muže mu veřit) že utočil na všechny lidi co se mi snažili ubližit, ale neni to tějaky trhač všechny moje kamarady ma rad.

pro nicce

(lady, 15. 8. 2009 21:59)

jsi fakt obrčůrák!!!proklínám tebe i celou tvoji rodinu - a vsaď se ty kreténe - že od teď se budeš mít hodně špatně!!